SZC logo

Vas Vármegyei Szakképzési Centrum

OM kód: 203062/007 | 9900 Körmend, Rákóczi u. 2.

Intézmény logo

Vas Vármegyei SZC Rázsó Imre Technikum

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • KRÉTA

Hírek

2022. szept. 28.


Igazgatóság

  Autószerelő mesterképzés 2022.

  A Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara munkatársai- Holczapfel Tünde és Kiss Tímea- szervezésében 2022 nyarán ismét elindult az autószerelő mesterképzés.

  Autószerelő mesterképzés 2022.

  Iskolánk immár harmadik éve vett részt sikerrel az elméleti  oktatásban, Nyúl Ferenc, Kozorics István, Kovács Tamás és Oláh Miklós oktatók révén. Szakmailag kiváló felkészültségű  mester jelöltek többek között járművillamosság, járműdiagnosztika, összkerékhajtás , DSG váltó dupla kuplung szerelése terén bővíthették  tudásukat. A képzés idén is több helyszínen zajlott,  az Autófókusz Kft. a Toyota, BMW , a Savaria Autóház  az Audi , VW  gyár újdonságait ismertette, a Szakonyi Autószerviz  az  a modern autóelektronika területén tartott bemutatót. A gyakorlati vizsgának Csepregen a Szabó Autótechnika Kft. adott otthont, nagyszerű körülményeket biztosítva. Újdonság volt az interaktív online elméleti vizsga, melyre országos szinten először került sor, épp megyénkben. Ez az etap a Topido Kft.-ben került sorra,  mely iskolánkkal is jó kapcsolatot ápol. Az akadályokat mindenki sikerrel vette, gratulálunk az újdonsült autószerelő mestereknek! A közös felkészülés során kialakult jó kapcsolat révén szakmailag  oktatóink olyan többlettudáshoz juthattak, amelyet  a későbbiekben az iskolai képzésben is tudnak hasznosítani.

  GALÉRIA

  Autószerelő mesterképzés 2022

  1.jpg
  6.jpg
  2.JPG

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  „Biztonság hete”

  „Biztonság hete”

  A biztonság hete programsorozat keretében szeptember 22-én Körmenden, a Szabadság téren volt lehetősége diákjainknak, hogy változatos programokon vegyenek részt.

  2023. szept. 22.


  Admin

  A DIÁKÖNKORMÁNYZAT ÖSSZEÜLT

  A DIÁKÖNKORMÁNYZAT ÖSSZEÜLT

  Első összejövetelélt tartotta iskolánk diákközgyűlése szeptember 18-án, hétfőn.

  2023. szept. 19.


  Admin


  Partnereink

  • Vas Megyei Szakképzési Centrum
  • Oktatási Hivatal
  • Nemzeti Agrárgazdasági Kamara
  • Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
  • Zala Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
  • Vas Megyei Független Vizsgaközpont
  • Vasi Diák Közösségi Szolgálat
  • SULISZERVIZ Oktatási és Szakértői Iroda Kft.
  • Autószerelők Országos Egyesülete
  SZC logo

  Vas Vármegyei Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Vas Vármegyei SZC Rázsó Imre Technikum

    9900 Körmend, Rákóczi u. 2.

   • Telefon: +36/94/594-077

    E-mail: titkarsag@razso.hu

    OM azonosító: 203062/007

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: E/2020/000175


   2023Vas Vármegyei SZC Rázsó Imre Technikum